Sadece 3 Gecede Yüzünüzü Her Şeyden Arındırıyor

Yaşam

447 kez okundu.

Mutlaka Deneyin

Sadece 3 Gecede Yüzünüzü Her Şeyden Arındırıyor... Bu kadar başarılı ve anında etki eden bir maskeyi parayla satın alabileceğinizi sanmıyorum. Sadece üç gecede yüzünüzü her şeyden arındıran patates maskeleri... 

YÜZÜNÜZDEKİ LEKELERDEN KURTULMANIZI SAĞLAYACAK ÖZEL MASKE TARİFLERİ... Sadece bir kaç doğal malzeme ile yüzünüzdeki lekelerden kurtulmanızı sağlayacak basit maske tariflerimizi hemen denemek isteyeceksiniz. Tariflerin ayrıntılı yapım ve uygulama videolarını izlemeyi unutmayın.

Patates ve Limon Maskesi Yüzünüzdeki Lekelerden Kolayca KurtulunMalzemeleri : 1 patates Yarım limonun suyu Yapılışı  : Patatesleri ince dilimler halinde kesin ve üzerine yarım limonu sıkın.Kullanımı : Limon sıktığınız patates dilimlerini yüzünüze 

dairesel hareketlerle uygulayın. 20 dakika kadar bekledikten sonra yüzünüzü su ile durulayın.Patates limon maskesinin yapılışı ve uygulanışını aşağıdan izleyebilirsiniz. Patates ve Soğan Maskesi İle Sivilcelerden Ve İzlerinden Kurulun!Malzemeler : 

1 patates Yarım beyaz soğan. Yapılışı : Tüm malzemeleri bir blendera koyun ve homojen bir karışım elde edene kadar karıştırın. Kullanımı :Elde ettiğiniz patates soğan karışımı yüzünüzdeki sorunlu bölgelere güzelce uygulayın. 15 dakika kadar bekledikten sonra yüzünüzü su ile yıkayın.

Patates ve Salatalık Maskesi İle Göz Altı Karartılarından Kurtulun! Malzemeler :
 1 patates 1 adet salatalık Yapılışı : Patates ve salatalığı bir güzelce rendeleyin. Ardından elinizde suyunu iyice sıkın ve karıştırın. Posalarını da kullanacağımız için sakın atmayın.

Kullanımı : Patates ve salatalık maskesinin suyunu makyaj temizleme pamukları ile göz altlarınıza koyabilirsiniz. Posasını da yüzünüze nazik ve dairesel hareketlerle uygulayın. 25 dakika kadar bekledikten sonra bol su ile durulayın.

Patates ve Havuç Maskesi İle Cildinizi Temizleyin, Gençleşin! Malzemeler : 1 patates Yarım havuç Yapılışı : Patatesi ve havucu homojen ve pürüzsüz bir karışım elde edene kadar blenderdan geçirin.Kullanımı : 

Elde ettiğiniz patates havuç maskesini dairesel hareketlerle yüzünüze uygulayın. 20 dakika kadar bekledikten sonra bol su ile yıkayın. 

Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kişinin faydalanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen... 

Yorum Yaz